Cestu poznáme, stačí vykročiť.

kapitalizmusDenne počúvame, vidíme, alebo cítime množstvo problémov, ktoré nás, ľudstvo, tlačia k zemi, sužujú a týrajú.  Denne tiež sledujeme ako naša planéta Zem ustupuje ľudskej zlobe, chamtivosti a bezohľadnosti, ako sa nám stráca pred očami – umiera.  Denne vidíme alebo počujeme, ako z rovnakých dôvodov umierajú stovky, tisíce nevinných ľudí.

Pribúdajú ľudia, ktorí hlásajú rôzne návrhy, ponúkajú riešenia.  Ale sú to všetko skutočné riešenia?

Ak chceme nájsť riešenie problému, potrebujeme najprv správne určiť jeho príčinu a odstrániť práve tú.  A skutočnou, základnou, koreňovou príčinou väčšiny, ak nie všetkých problémov je súčasný, pritom zastaralý, chorý a nebezpečný politický systém: kapitalizmus.

Riešením je teda zvrhnúť tento chorý systém a nastoliť systém, ktorý nás zaručene povedie cestou k vytúženému   Zlatému Veku.

Jedine pevné spojenie systému Paradizmus, ako spoločensko-politického systému a Géniokracie, ako volebného a vládneho systému sú našou jedinou šancou, našim jediným riešením, našou jedinou cestou k záchrane pred zánikom života na tejto planéte. 

Ak chcete vedieť viac o Paradizme, základné informácie nájdete (tu).  Ak sa chcete zapojiť do diskusie, položiť otázky k téme, alebo vyjadriť svoj rozumný názor, využite prosím našu diskusnú skupinuna Facebooku (tu), spoločnú pre Géniokraciu aj Paradizmus.